Аваков розформував роту “Торнадо”, бійців якої підозрюють у груповому згвалтуванні чоловіка

батальйон Торнадо - двоє біців з шевронами встикМіністр внутрішніх справ Арсен Аваков підписав наказ про розформування роти “Торнадо”. Про це він заявив в ході брифінгу, пише 112.ua.

“Сьогодні я підписав наказ про розформування роти “Торнадо”. Всі виведені зі штату, службове розслідування на чолі з керівником департаменту внутрішньої безпеки вже розпочато. Кожен пройде пряме співбесіду, щодо кожного будуть висунуті або не висунуто обвинувачення. Хтось продовжить службу далі, хтось ні, хтось потрапить під судове переслідування, хтось ні. Це нормальний процес очищення, так триватиме і далі”, – повідомив Аваков.

Читайте також: Міліцейський батальйон «Торнадо» звинувачують у катуванні мирних мешканців (Відео)

Нагадаємо, раніше з’явилася інформація про затримання 8 бійців “Торнадо”, у тому числі командира. Заступник мкомбата Микола Цукур заявив, що затримання пов’язані з блокуванням сьогодні батальйоном поїзда з контрабандним металом з Алчевського меткомбінату.

У свою чергу на сайті Луганської ВГА сьогодні з'явилася заява, що батальйон "Торнадо" самовільно блокує проїзд вантажного транспорту в зоні АТО. Пізніше військовий прокурор України Анатолій Матіос повідомив, що бійці "Торнадо", в тому числі командир батальйону, затримані за тортури і групове згвалтування чоловіка, яке затримані записали на відео.