Аваков прокоментував вимогу про його відставку (Відео)

ф1Подавати рапорт про відставку з посади глави МВС України через загибель п’ятирічного Кирила Тлялова Арсен Аваков наміру не має.

Про це міністр заявив сьогодні у коментарі журналістам.

“Я не напишу заяву про відставку”, – заявив Аваков, нагадавши, що відправити його у відставку може ще цей склад Верховної ради чи ВР вже нового сликання.

Він також заявив, що не бачить такої ж потреби і щодо керівника Нацполіції Серія Князєва.

“Він добре працює”, – сказав про Князєва Аваков.

Очільник МВС України, відставки якого вимагають українці, які вже два вечори поспіль виходять на акції через вбивство Кирила Тлялова, також розповів про нові подробиці у справі. Зокрема, за словами Авакова, два підозрювані у цьому вбивстві правоохоронці, яких арештував суд, не пройшли переатестацію і на роботі в правоохоронних органах поновились через суд. Тому справи всіх таких непереатестованих поліцейських, які зараз працюють, МВС перегляне. Таких близько восьмисот.

Читайте також: Фаєри і спроба штурму будівлі МВС: акції з вимогою покарати винних у вбивстві 5-річного Кирила Тлялова прокотились всією Україною (Відео)

Також Арсен Аваков повідомив, що двоє заарештованих – це не всі учасники смертельної стрілянини – загалом їх було четверо, двоє з яких – цивільні, а зброю після смерті дитини сховали.

Повна версія спілкування Арсена Авакова із журналістами – у відео Espreso.TV.