Аваков прокоментував можливість другого етапу блокади Донбасу

84851

Другий етап передбачав націоналізацію підприємств, які на 50% і більше належать росіянам та впливають на економіку України, повідомляє 112 Україна.

Сьогодні до Запоріжжя з візитом приїхав міністр МВС Арсен Аваков. Головною метою візиту Авакова стала передача поліцейським Запорізької області нового спецтранспорту – автомобілів Mitsubishi Outlander, пише “Перший запорізький”.

Під час брифінгу глава МВС прокоментував заяву нардепа Семена Семенченка про намір Штабу блокади переходити до другого етапу блокади, який спрямований на націоналізацію низки українських підприємств, у тому числі і в Запорізькій області.

Читайте також: В окупованому Донецьку підприємці платять штрафи за українські продукти

“Складно щось відповісти на заяву штабу шизофреніків і хворих людей – любителів фантастики. Збираються декілька осіб, які приймають рішення що-небудь блокувати. Наприклад, їм не подобається якийсь трамвай, і штаб на чолі з Семеном Семенченком захоче його блокувати, а я вам стверджую, що ніхто на території країни не має права на монополію силових дій, крім держави. Все інше – це політичні спекуляції. Я рекомендую таким “панам”, які беруть на себе таку відповідальність і намагаються “надути” політичний капітал – думати спочатку про країну. Ми не допустимо подібної акції цих авантюристів”, – сказав Арсен Аваков.

Читайте також: Стало відомо, в скільки Кремлю обійшлася «націоналізація» на окупованому Донбасі

Нагадаємо, що 26 травня начальник “Штабу блокади” Сергій Якимович спростував озвучені раніше плани Семенченка націоналізувати всі підприємства та уточнив, що їхні акції будуть спрямовані проти підприємств, які на 50% і більше належать росіянам і впливають на економіку України. У цей список, крім банків, якими займається “Національний корпус”, потрапили і два запорізьких підприємства – “Запоріжсталь” та “Запоріжтрансформатор”.