“Давайте поговорим”, – Зеленський екстрено звернувся до українців і Путіна (Відео)

ф1“Дешевий, але небезпечний піар-хід”, – так назвав Президент України анонсований пропагандистами Кремля телеміст “Треба поговорити”, який російський і український телеканали задумали провести 12 липня.

Про це Володимир Зеленський заявив у екстреному відеозверненні, опублікованому на сайті Глави української держави.

Читайте також: Кремлівський пропагандист анонсував телеміст з українським телеканалом Медведчука між РФ і Україною (Відео)

У зверненні Президент України пояснив, що мета такого телемосту, який організовує заборонений в Україні російський телеканал “Россия-24” і близький до Медведчука український телеканал NewsOne, – розсварити напередодні виборів 21 липня українське суспільство, поділивши його на два табори.

“Ми не табір. Нас не треба ділити…Прошу вас зберігати спокій та не піддаватись на провокації. Наша реакція буде відповідною”, – закликав українське суспільство до спокою і поміркованості Президент України.

Читайте також:«Ми попереджаємо», — у партії Порошенка жорстко зреагували на анонс телемосту з російськими окупантами

Звернувся Володимир Зеленський і до Президента Росії, наголосивши, що якщо Володимиру Путіну так кортить поговорити з Україною, то вона готова обговорити “чий Крим” і “кого нема на Донбасі”.

“Давайте поговорим”, – сказав Зеленський Путіну російською, запропонувавши долучити до розмови глав держав Нормандського формату, а також США і Великобританії.