АТЦ: сили АТО втратили бійця під час ворожої атаки, ще четверо – поранені (Відео)

АТО- прапор України з діркоюСтаном на 18:00 середи, 12 листопада, ситуація в зоні проведення антитерористичної операції залишається складною та небезпечною. Під регулярними ворожими обстрілами загинув український військовослужбовець, ще четверо опинилися в лікарні. Також триває робота, спрямована на виявлення та ліквідацію диверсійних груп.

В прес-центрі АТО повідомили, що ситуація на сході України залишається стабільно напруженою.

Зокрема, досі неспокійно на трасі Бахмутка. Протягом дня терористи 15 разів обстріляли позиції українських військових на опорних та спостережних блок-постах, які розташовані в цьому районі.

При обстрілі бойовики використовували міномети та артилерію. У відповідь українські бійці відкривали вогонь, змушуючи ворогів відступати.

На жаль, сьогодні, під час виконання роботи з виявлення та знешкодження терористичних угрупувань, українські військові сили втратили одного бійця, ще четверо опинилися в лікарні з пораненнями. Їм своєчасно надали кваліфіковану медичну допомогу.

Терористи продовжують дестабілізувати ситуацію на сході, обстрілюючи не лише блок-пости українських військових, а й території, де проживають мирні жителі.

Так, двічі з артилерії бойовики обстріляли Гранітне, також нанесли мінометний удар по населеному пункту Кримське. Поки що в штабі АТО немає інформації про загиблих чи постраждалих від обстрілів мирних жителів.

Також двічі довелося відбивати ворожі атаки захисникам донецького аеропорту. Вдало відбивши ворожий вогонь, сили антитерористичної операції вжили додаткових заходів з посилення оборони стратегічного об’єкта.

Загалом, у південній частині зони АТО ситуація знаходиться під контролем українських військ.