Матір підозрюваного в убивстві 11-річної дівчинки вразила кількість доказів: “Це він зробив” (Відео)

Матір підозрюваного у вбистві Дарини відмовилась від сина-вбивці
Матір підозрюваного у вбистві Дарини відмовилась від сина-вбивці

“Я виростила монстра”, – так каже про свого сина, якого підозрюють у вбистві 11-річної Дарини Лук’яненко, матір підозрюваного Марія Тарасова.

Кореспонденту ТСН, який побував у селищі Іванівка на Одещині, де місцевий 22-річний Микола, як каже поліція, 13 червня задушив дівчинку, матір підозрюваного пояснила, що того дня її молодший син вдома був сам – вона поїхала в справах до Одеси, а коли повернулась, то разом із молодшим сином та іншими односельцями брала участь у пошуках зниклої Дарини.

Читайте також: Зниклу Дарину Лук’яненко знайшли мертвою на подвір’ї односельця, в якого поліція була в перший день пошуків (Відео)

Марія Тарасова каже, що вражена тим, що її син, який убив дитину, ходив на пошуки і нічого їй не сказав. Запевняє, що про злочин нічого не знала і просить односельців вибачити її.

Читайте також: Підозрюваний у вбивстві 11-річної Дарини Лук’яненко розповів під час пошуку, що робив у день зникнення дитини (Відео)

У тому, що Дарину Лук’яненко хотів зґвалтувавти і убив саме її Микола, Марія Тарасова сумнівів не має, бо її вразила кількість доказів, знайдених під час обшуку, а головне – тіло дівчинки.

"Це він зробив... Я відмовляюсь від нього. В мене немає сина", - каже Марія Тарасова.

Читайте також: З’явились несподівані дані про підозрюваного в убивстві 11-річної Дарини Лук’яненко: 2 роки не виходив з дому (Відео)

Тим часом односельці не вірять, що родина підозрюваного нічого не знала про вбиство і сховане на подвір'ї тіло 11-річної дитини. Хату Тарасових односельці намагались підпалити ще 19 червня, коли правоохоронці дістали там тіло Дарини Лук'яненко. Відтак чи залишиться родина Тарасових жити в Іваніці - поки невідомо.

Підозрюваному сьогодні суд має обрати запобіжний захід. Загалом йому загрожує довічне ув'язнення.

Читайте також: Поліція відтворила по секундах викрадення і вбивство Дарини Лук’яненко: вбивця слідкував за жертвою (Схема, Відео)

Більше подробиць - у відео ТСН.