З’ясувалось, ким є збитий пілот літака РФ, якого бійці ЗСУ взяли в полон на Донбасі в одних трусах (Відео)

Російський найманець ПВК “Вагнера” Андрій Федорчуков з сім’єю. Фото – ФБ Бутусова

Пілотом російського штурмовика Су-25, збитого бійцями 72-ї бригади ЗСУ 18 червня на передовій біля Світлодарська, виявився майор Військово-космічних сил РФ Андрій Федорчуков.

Як повідомив журналіст Юрій Бутусов, уродженець Владивостока Федорчуков на допиті зізнався, що воює проти України як найманець російської приватної військової компанії “Вагнера”. Скидав бомби на Україну російських пілот за щомісячну “зарплату” у 205 тисяч російських рублів.

"Федорчуков на допиті показав, що метою його атаки був ротний опорний пункт ЗСУ. Раніше він робив вильоти на бомбардування українських міст. Федорчуков дуже сподівається на обмін - він розуміє, що є найманцем і його можуть не виставити на обмін, і він може постраждати за свої злочини", - написав Юрій Бутусов.

Журналіст зазначив, що знайдені бійцями ЗСУ прилади збитого пілотованого Федорчуком російського СУ-25 свідчать про великі проблеми військової авіації Росії.

"Російська авіація має великі проблеми з навігацією", - констатував воєнкор Бутусов.

18 червня бійці 72-ї бригади ЗСУ опублікували відео моменту взяття в полон цього російського пілота, який встиг катапультуватись, коли бійці ЗСУ збили російський Су-25 за допомогою "Ігли". На відео збитий російський льотчик Федорчуков постає в одних трусах і шкутильгає на одну ногу.

"Має травми через "м'яке" приземлення, йому надали першу допомогу, він в надійних та дбайливих руках ЗСУ", - написали 18 червня про полоненого російського льотчика бійці 72-ї бригади ЗСУ.

0 0 голосів
Рейтинг публікації
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
todor

А теперь поменяйте ему по курсу: 205 на 205 см. украинской земли.