З’ясувалась причина, чому війська РФ ще не раз зазнають ударів ЗСУ у Чорнобаївці і не тільки (Відео)

Ворожі понтонні переправи через Сіверський Донець біля Білогорівки на Луганщині ЗСУ знищували вже 5 разів. Армія РФ втратила там вже близько сотні одиниць бронетехніки. Фото – Міноборони України

У війні проти України Кремль командує своєю армією з політичної, а не військової точки зору. Саме тому ЗСУ ще не раз розбиватимуть війська РФ, що скупчуються на одних і тих же ділянках фронту.

Про це український військовий аналітик Олег Жданов заявив в ефірі 24 Каналу.

 

Такими місцями постійного знищення російських військ експерт назвав Чорнобаївку на Херсонщині, де ЗСУ вже 20 разів завдавали ударів по ворогу, острів Зміїний, на якому ЗСУ 4 рази знищували ворога, та Білогорівку на Луганщині, де ЗСУ 5 разів громили ворожі понтонні переправи з бойовою технікою армії РФ.

Читайте також: У ЗСУ назвали точні втрати ворога від “ювілейного” удару по Чорнобаївці (Відео) 

"В Росії не військові командують війною. Там командує політик. Коли командує політик, то і Чорнобаївка 20 разів, і Білогорівка 5 разів, і Зміїний ми трощили 4 рази. Значить, буде і 5-ий, буде і 6-ий. Нам це на руку. Чим більше ми їх розтрощимо, тим легше нам їх буде гнати з України", - переконаний Олег Жданов. .

Читайте також: Британська розвідка з’ясувала, як Путін покарав воєначальників за провали у війні проти України