Бійці ЗСУ знищили військову техніку бойовиків на Донбасі, перетворивши її на “друшляк” (Відео)

ф2Українські військові знищили дві одиниці військової техніки російських окупантів на передовій Донбасу.

Як повідомив у Фейсбук військовий волонтер Юрій Мисягін, одна з машин бойовиків знищена дощенту, інша така дірява, що стала схожа на друшляк і придатна хіба для розбору на запчастини. Машини були біля вогневої позиції російських окупантів, звідки ті постійно обстрілювали українських військових.

За даними Мисягіна, знищили військові автомобілі бойовиків бійці спецгрупи “К-2” 54-ї  бригади ЗСУ. Помітили ж ворожу техніку українські військові за допомогою безпілотника.

Читайте також: Опорний пункт вигорів дощенту: бійці 54-ї бригади ЗСУ знищили передову позицію бойовиків на Донбасі. Що таке К-2 і як працює (Фото, Відео)

Удари по ворогу були нанесені точно і з розрахунком: спершу по бліндажу російських окупантів і поряд, щоб бойовики не встигли вискочити і вивезти машини з-під удару, а потім була знищена і сама ворожа військова техніка.

“Однієї машини немає, друга придатна тільки у вигляді друшляка”, – написав про влучність ударів українських військових Мисягін.

Читайте також: «Блискуча операція»: бійці ЗСУ за 4 хвилини добили російських окупантів Донбасу (Відео)

Волонтер підкреслив, що ці військові машини російські окупанти втратили безповоротно.

“Привільної і спокійної їзди по українській землі більше не буде”, – резюмував Юрій Мисягін, виклавши на підтвердження відео.

Читайте також: Потрійний реванш: момент знищення бійцями ЗСУ бойовиків і їх вантажівки з боєприпасами (Відео)

На знятих безпілотником кадрах добре видно, які після влучання одна з машин бойовиків загорається, як смолоскип.

ф1