Артилерійська бригада у Тернополі – це майже 2 тисячі військових

осн3Нова артилерійська бригада дислокуватиметься на місці колишньої 11-ї окремої гвардійської артилерійської бригади у Тернополі.

Питання розташування артбригади ЗСУ в Тернопільській області обговорили виконувач обов’язків голови Тернопільської обладміністрації Іван Крисак, командир 44-ї окремої артилерійської бригади Сергій Баранов і військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату полковник Володимир Катинський під час робочої зустрічі сьогодні, 25 березня.

– Відповідне рішення Міністерство оборони України прийняло ще восени. Наразі перед нами стоїть завдання розташувати частину на Тернопільщині, знайти місце для проживання. Йдеться про близько 2 тисяч військових, – зазначив командир.

Читайте також. Тернопіль допоможе відновити артилерійську військову частину (Фото)

Іван Крисак зазначив, що обладміністрація в межах своїх повноважень допоможе у розташуванні бригади, повідомив сайт ОДА.

- Ми повинні відновити військову інфраструктуру та створити всі умови, щоб бійцям було комфортно нести службу в нашій області. Впевнений, що тернопільська військова частина з честю виконуватиме свій обов’язок, - підкреслив виконувач обов’язків голови ОДА.

Обговорили під час робочої зустрічі і перебіг мобілізації у краї. Як поінформував Володимир Катинський, Тернопільщина виконала план мобілізації на 55%. І це - невисокі показники.

Читайте також. Артилерійську бригаду таки повернуть до Тернополя (Відео)

- Робота у цьому напрямку триває щоденно, - каже Іван Крисак. – Тож маю велику надію, що план мобілізації виконаємо. За попередніми показниками, майже виконали план Ланівецький, Збаразький райони - 87%, Кременецький і Шумський райони за показниками не відстають. На 70% забезпечив плани мобілізації Підволочиськ.

За словами Івана Богдановича, найскладніша ситуація із мобілізацією - у Тернопільському, Бучацькому, Монастириському районах.

Софія Левицька