Мартін Брест повідомив про нову проблему на Донбасі

Мартін Брест
Мартін Брест

Ветеран АТО 6-ї хвилі мобілізації, колишній заступник командира роти 41 окремого мотопіхотного батальйону 72-ї ОМБр ЗСУ, а нині сержант запасу 72-ї ОМБр ЗСУ уродженець Горлівки, який після демобілізації працював ведучим радіостанції Армія FM і в патрульній поліції Києва; автор двох книг про війну на Донбасі Мартін Брест (Олег Болдирєв):

АрміяФМ перестане мовити на ООС і окуповані території.

Ну ось, в принципі, і все. У липні і на початку серпня закінчуються дозволи на ТИМЧАСОВЕ мовлення в ООС і на Чонгарі. Подовжений цих дозволів повинно було бути ще в травні … але Нацрада з питань телерадіомовлення цього не зробила, не робить і зараз – не приходять члени Нацради на засідання.

У липні, одинадцятого числа, через два тижні – ми втратимо мовлення в Гірніку, Бахмутівці і на Чонгарі. Другого серпня – Маріуполь, Бахмут, Волноваха, Слов’янськ, Краматорськ, Світлодарськ та Попасна. Мовлення, що добивало до Донецька і Луганська … ну, ви зрозуміли.

Те ж саме відбувається з українськими телеканалами. На теле- і радіочастотах вже почали мовлення російські і сепарські станції, що працюють з Донецька і Луганська.

Ненавиджу приносити погані новиниі. Але це – саме вони.

Яна Холодна – було честю працювати з тобою і твоєю командою Армія FM.

Джерело – у Фейсбук

Переклад українською – ІА «7 Днів-Україна».