Партія Путіна і решта: ЦВК РФ оприлюднила офіційні результати виборів Держдуми (Графіка, Відео)

Жодного представника справжньої опозиції до режиму Путіна у Держдумі РФ не буде.

Конституційну більшість у Державній думі Росії нового скликання отримала партія Путіна “Єдина Росія”, депутати якої займуть 324 із 450 місць російського парламенту.

Про такі офіційні результати виборів 17-19 вересня повідомляє ЦВК РФ.

Решта 126 місць у Держдумі Росії за результатами виборів отримали представники ще семи партій та 5 кандидатів-самовисуванців. Друга за розміром фракція у новому складі російського парламенту буде в комуністів: представники КПРФ загалом за результатами виборів мають 57 депутатів. Решта політичних партій, які пройшли до Держдуми, матимуть парламенті Росії від 27 до 1 свого представника.

Читайте також: Партія Путіна на виборах у Держдуму набрала менше голосів, як у 2016-му – дані ЦВК РФ

Жодного представника справжньої опозиції до режиму Путіна у Держдумі РФ не буде. Видимість опозиції створюватимуть, як і раніше, комуністи і та партія Жириновського ЛДПР.

Графіка - сайт ЦВК РФ

 Читайте також: Україна вважає вибори до Держдуми РФ нелегітимними – рішення ВР (Відео)

Росія як країна-агресор, вибори до Держдуми РФ 17-19 вересня проводила і на окупованих територіях України.

Читайте також: 1 голосував замість 24-х: як на окупованому Донбасі виконували рознарядку Кремля щодо виборів у Держдуму Росії (Відео)

Через це Верховна рада України вибори до Держдуми Росії визнала повністю нелегітимними. У Євросоюзі заявили, що не визнають результати цих російських виборів в анексованому Криму і на окупованому Донбасі.

Читайте також: Боррель: вибори Держдуми РФ на окупованому Донбасі суперечать Мінським угодам, ЄС не визнає їх результатів в анексованому Криму

Більше - у відео Факти ICTV