Арсеній Яценюк закликав Президента Петра Порошенка звільнити Україну від кума Путіна (Відео)

ghНа з’їзді політичної партії “Народний фронт” її лідер Арсеній Яценюк, зачитуючи резолюцію зїзду, закликав Президента Петра Порошенка звільнити Україну від кума Путіна.

Як наголосив Арсеній Яценюк, кум Путіна не звільняє заручників, а захоплює їх «рукою Путінського антиукраїнського елементу». При цих словах зал встав і аплодував.

Арсеній Яценюк наприкінці з’їзду зачитав резолюцію зібрання. В ній, зокрема зафіксовано розпочати формування виборчого штабу й штабів на місцях для участі у президентських виборах (Яценюк уточнив, не для участі, а для перемоги).

Також з’їзд поставив собі за мету консолідуватися й єднатися з іншими демократичними силами. Чи означає це, що Народний фронт підтримуватиме на виборах когось із лідерів перегонів, яких тепер визначають соцопитування, поки не відомо.

Окрім цього учасники з’їзду постановили звернутися до країн ЄС і Великої Сімки, щоб продовжили й посилили санкції проти Росії задля того, щоб РФ звільнила території України й води Керченської протоки для судноплавства, а також звільнила заручників.