Вилучений арсенал ледь вмістився на кількох столах – “Альфа” взяла групу бойовиків (Відео)

в2в3Троє терористів, яких затримали у Харкові 30-31 травня, причетні, за підозрою, у 9-ти терактах і диверсіях.

Як повідомили в СБУ, бойовики були дуже добре забезпечені зброєю та вибухівкою.

Як диверсанти, вони пройшли вишкіл у спецтаборі ГРУ в Краснодарському краї Росії.

“Терористи підозрюються в причетності до скоєння дев’яти резонансних злочинів, зокрема: підрив залізничної колії біля станції «Новожаново» Південної залізниці; спроба підриву цистерн зі скрапленим газом поблизу селища Безлюдівка; обстріл з реактивних вогнеметів будівлі об’єднаного райвійськкомату Орджонікідзевського і Фрунзенського районів Харкова, а також офісу волонтерської організації по вул. Лебединській у вересні минулого року”, – повідомили в СБУ.

в4Там зазначили, що у цих зловмисників-громадян України вилучили снайперські гвинтівки «Винторез» та СВД, реактивний вогнемет МРО-А, автомати Калашникова, пістолети Макарова, безшумний пістолет 6П9, близько 2 тисяч набоїв різного калібру, підствольні гранатомети, міни, тротил та пластид загальною вагою понад 8 кілограмів, більше 80 гранат різних модифікацій, 240 детонаторів та інше підривне обладнання. Зброю для здійснення терористичних актів диверсанти отримали від представників ГРУ ГШ РФ. в1

Зловмисникам повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ст. 113 (диверсія), ч. 2 ст. 258 (терористичний акт) та ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України.

Нагадаємо, що наприкінці квітня-на початку травня СБУ затримала понад два десятки спільників диверсантів − членів терористичних організацій «Оплот» та «Харківські партизани», причетних до дестабілізації ситуації в Харкові.