Арсен Аваков відзвітував про роботу МВС України за минулий рік

Арсен Аваков
Арсен Аваков

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявляє, що наразі у поліції зберігаються тонни наркотиків і закликав народних депутатів допомогти їх реалізувати на користь держави.

Про це Аваков повідомив під час позачергового засідання Верховної Ради в середу ввечері.

Загалом Нацполіція є найбільший у державі утримувач наркопрепаратів. Оцініть об’єми вилучених наркотиків, які зараз у нас зберігаються: канабіс – 2 тонни, героїн – 1100 кг, кокаїн –1000 кг, амфетамін – 400 кг, гашиш – 300 кг і таке інше.

У мене прохання до народних депутатів – визначитися зі способом реалізації цієї сировини на користь державного бюджету та української медицини”.

заявивши про: знешкодження 275 організованих злочинних груп, виявлення майже 2,5 тисячі правопорушень у сфері кібербезпеки та ліквідацію 40 міжнародних каналів надходження в Україну наркотичних засобів.
Він зауважив, що все, що трапляється в країні, – від коронавірусу до порушень на лінії розмежування на Донбасі та масових заходів і надзвичайних подій – це все відповідальність Міністерства внутрішніх справ. “В МВС готові і надалі забезпечувати необхідні карантинні умови для недопущення розповсюдження коронавірусу в Україні, так само швидко і якісно як ми організували систему температурного скринінгу на кордоні”, – зазначив Аваков.

Він наголосив, що кількість умисних вбивств минулого року відповідає середньому рівню у мирні роки. “Рівень розкриття цих важких злочинів складає 93,5%, і це теж дієва превенція”, – підкреслив Аваков.
За його словами, в Україні за минулий рік зменшилась кількість умисних вбивств на 5%; кількість тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть, стала меншою на 13%; розбоїв зменшилось на 15%; грабежів – менше на 18%; крадіжок – менше на 16%; викрадень автомобілів – менше на 17%. “Такі результати свідчать про фахову роботу поліції, патрульних, оперативників карного розшуку”, – сказав міністр. Також Аваков зауважив, що минулого року було знешкоджено 275 організованих злочинних груп, виявлено майже 2,5 тисяч правопорушень у сфері кібербезпеки, оголошено про підозру 536 у кіберзлочинах, ліквідовано 40 міжнародних каналів надходження в Україну наркозасобів.
“Загалом Нацполіція є найбільшим в державі утримувачем наркопрепаратів. Оцініть об’єми вилучених наркотиків, які у нас зберігаються: канабіс – 2 тонни, героїн – 1,1 тис. кг, кокаїн – 1,1 тис. кг, амфетаміни – 400 кг, гашиш – 300 кг і таке інше”, – зауважив міністр. “У мене прохання до народних депутатів – визначитися зі способом реалізації цієї сировини на користь державного бюджету та української медицини”, – звернувся до депутатів Аваков.