Армія РФ пішла штурмом практично по всій лінії фронту “битви за Донбас” (Мапа, Відео)

Російські окупанти на Донбасі ведуть наступ на 5 напрямках, намагаючись відтіснити українських військових за адміністративні межі Донецької та Луганської області. ЗСУ впевнено тримають оборону.

Про це повідомив Генштаб ЗСУ.

Як ідеться в повідомленні, армія РФ і далі веде штурм, не полишаючи спроб повністю взяти пі контроль Рубіжне. Також ворог хоче прорватись до Сєвєродонецька і Лимана.

На Донецькому напрямку підрозділи противника намагаються розвинути наступальні дії на Лиманському, Сєверодонецькому, Бахмутському, Авдіївському та Курахівському напрямках. Основним завданням залишається встановлення повного контролю над Рубіжним, захоплення Лиману та Сєвєродонецька“, – йдеться в повідомленні Генштабу ЗСУ.

Українське військове командування повідомляє, що штурмують позиції ЗСУ російські окупанти на Бахмутському, та Авдіївському напрямках.

"На Сєвєродонецькому напрямку противник веде наступ у напрямку Кудряшівка, Сєвєродонецьк, має частковий успіх. На Бахмутському напрямку ворог веде штурмові дії у напрямку Первомайськ, Комишуваха, бойові дії тривають. На Авдіївському напрямку противник веде штурмові дії у напрямку Новобахмутівка та Новокалинове. На Курахівському напрямку ворог наступає у напрямках Степне – Новомихайлівка, Славне – Новомихайлівка та Олександрівка – Мар’їнка. Продовжуються бойові дії", - повідомив Генштаб ЗСУ.

Читайте також: Фахівець пояснив, як саме далекобійна артилерія від західних союзників допоможе ЗСУ перемогти РФ у війні (Відео)

Також російські окупанти не припиняють безуспішних спроб взяти штурмом "Азовсталь", котру не припиняють бомбардувати й авіацією.

Читайте також: Україна пропонує Росії новий шлях виходу частини українських захисників із Маріуполя

Українські військові тримають надійну оборону і 11 травня знищили на Донбасі 24 одиниці техніки армії РФ.

Читайте також: Нацгвардія України вперше назвала свої втрати у війні РФ проти України (Відео)