Аварія на “Рівнеазоті”: з’ясувалась ключова обставина (Відео)

Про аварію з викидами хімічних речовин ніхто з представників “Рівнеазоту” у ДСНС не повідомив. Рятувальникам з повідомленням про руду хмару над хімічним заводом дзвонили мешканці міста.

Як повідомляє ТСН з місця події, сьогодні вранці у Рівному відбулося засідання спеціальної комісії з надзвичайних ситуацій. В ході засідання виявилась ключова обставина: про аварію на хімічному заводі спеціальні і рятувальні служби ДСНС ніхто з представників “Рівнеазоту” не повідомив. Телефонні дзвінки про руду хмару над заводом на номери “101” і “102” робили випадкові перехожі.

"Спеціалісти "Рівнеазоту" не повідомили про те, що трапилося. Їхнє керівництво було зобов’язане одразу сповістити про це рятувальників. Не можуть усі надзвичайні служби отримувати інформацію з соціальних мереж. Адже від цього залежить здоров’я та життя людей. Сподіваюся, що це стане предметом серйозного розслідування", - заявив міський голова Рівного Олександр Третяк.

Викиди шкідливих речовин внаслідок аварії на "Рівнеазот" ввечері 20 липня не перевищують норму і не становлять загрози для людей та навколишнього середовища. Про це за результатами моніторингу ситуації з квадрокоптера та кількох лабораторних досліджень якості повітря на вміст шкідливих речовин повідомило сьогодні вранці ГУ ДСНСУ у Рівненській області.

У "Рівнеазот" заявили, що ніхто з працівників хімічного заводу під час аварії не постраждав і підприємство працює у штатному режимі.

ГУ Нацполіції у Рівненській області заявило про відкриття кримінального провадження через аварію на "Рівнеазоті". Слідство буде з'ясовувати в тому числі і те, чи не мало наміру керівництво заводу приховати факт аварії.

Більше подробиць з місця події - у відео ТСН.