Арестович пояснив, що містить новий таємний план з врегулювання ситуації на Донбасі

Олексій Арестович. Фото – Фейсбук

Новий план мирного врегулювання ситуації на Донбасі – це пропозиції Франції і Німеччини, які без попереднього широкого оприлюднення обговорюються на рівні політичних радників глав держав-членів “Нормандської” четвірки.

Про це повідомив радник української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович в ефірі каналу “Україна 24“.

“Франція і Німеччина ініціативно розробили власний план, він називається “кластери”, який передбачає їх різні ініціативи щодо врегулювання конфлікту. Ці ініціативи обговорюються під час зустрічей політичних радників. Росія чудово насправді знає, що відбувається”, – сказав Арестович.

Радник української сторони у ТКГ зазначив, що наразі не розголошується, у чому саме полягають пропозиції Франції і Німеччини. Ці пропозиції стануть публічними, якщо "Нормадська четвірка" на них погодяться.

"План має бути презентований до кінця березня під час чергової зустрічі політичних радників. Подробиці не розголошуються, це домовленість про конфіденційність. Тільки після прийняття відповідних угод їх розголошують. До цього - ні, щоб не було впливу на процес", - пояснив Арестович.

Читайте також: “План миру на столі”, – Єрмак сказав, чого Україна чекає від РФ щодо Донбасу

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", вперше про існування нового плану врегулювання ситуації на Донбасі заявив 9 березня глава Офісу Президента України Андрій Єрмак. Він зазначив, що пропозиції Франції і Німеччини про створення кластерів відповідають духу Мінських угод і можуть стати основою "дорожньої карти" запровадження миру і деокупації РФ Донбасу. За словами Єрмака, Німеччина, Франція і Україна тепер на онлайн-зустрічі політичних радників чекають на реакцію Росії щодо цього мирного плану.

0 0 голосів
Рейтинг публікації
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
лариса

росiя вiдмовиться вiд усiх пропозицiй.