Арештований в “ДНР” громадянин Росії написав із СІЗО неоднозначного прощального листа

ф2“На підвалі” у бойовиків громадянин Росії Олексій Смирнов, який називає себе командиром “гуманітарного батальйону “Ангел”, сидить уже три місяці.

Бойовики затримали його з батальйоном за фактом незаконного зберігання зброї, вибухівки та боєприпасів, а також використання начебто фіктивних документів “Збройних сил ДНР”.

Читайте також: У Донецьку кинули «на підвал» чергового ватажка бойовиків із «гуманітарного батальйону «Ангел» (Відео)

Очевидно, що вийти з “підвалу” бойовику-російському “гуманісту” вже не “світить”, відтак він написав із СІЗО Донецька прощального листа.

Заявив, що змушений був у своєму вересневому відеозверненні говорити про зброю і підробні документи, беручи всю провину на себе, щоб бойовики випустили членів його "батальйону".

Тепер же всі звинувачення "ДНР" на свою адресу він спростовує.

Завершує відкритий лист із СІЗО "ДНР" громадянин Росії словами, що всіх своїх кривдників прощає і приймає таку свою долю.

Такі неоднозначні слова можна зрозуміти двояко: або це зневіра в тому, що Росія його витягне із застінок "ДНР", або він вирішив покінити життя самогубством, чи знає, що під виглядом суїциду його можуть ліквідувати.

Читайте також: Росія своїх кидає: нові подробиці про громадянина РФ, який воював за «рускій мір» на Донбасі і потрапив до рук СБУ (Відео)

ф1