Арешт на 2 місяці з правом застави в 1 млн 182 тис грн – суд обрав запобіжний захід Стоєцькому

арешт Стоєцького на засіданні Кабміну 25.03.2015 фото КМУ вже в наручникахПечерський районний суд Києва заарештував екс-заступника голови ДСНС України Василя Стоєцького на два місяці з правом застави в 1 млн 182 тисячі гривень. 

Стоєцького з суду відвезли в СІЗО.

Екс-заступник голови ДСНС буде перебувати в СІЗО до 23 травня. Захист Стоєцьеого просив перенести засідання через стан здоров’я підозрюваного.

Як повідомлялося раніше, сьогодні суд заарештував екс-главу ДСНС Сергія Бочковського на два місяці з можливістю внести понад 1 млн грн застави. Бочковський відкидає всі звинувачення і готовий пройти тест на поліграфі.

Читайте також. Суд арештував екс-голову ДСНС Бочковського, відпустять за 1,200 млн грн

Нагадаємо, 25 березня керівники ДСНС Сергій Бочковський і Василь Стоєцький були затримані на засіданні Кабінету міністрів і вивезені з території будівлі уряду для проведення слідчих дій. Того ж дня Кабмін звільнив їх з посад, призначивши в.о. голови служби Зоряна Шкіряка.

Їм інкримінують організацію схеми закупівлі палива за завищеною ціною у фірм "Юкойл" та "Альянс". 27 березня суд постановив відпустити затриманого екс-главу Держнс з-під варти в суботу, 28 березня. Причиною став відклик прокурором Андрієм Шевченком клопотання про обрання запобіжного заходу для затриманого екс-голови ДСНС Сергія Бочковського, оскільки обвинувачення не знайшло достатніх доказів його провини.

"112 Україна".