Аптека на Руській: міська влада Тернополя сказала, що буде в цьому приміщенні

ф1У приміщенні в центрі Тернополя на вулиці Руській, де десятиліттями була аптека №78, аптека залишиться.

Про це повідомляє сайт Тернопільської міськради.

“На вул. Руська, 23, де до цього часу розміщувалася «Тернопільська обласна аптека №78», і надалі буде функціонувати аптека. Всі працівники, які виявлять бажання залишитися та працювати в аптеці, збережуть свої робочі місця. Зміниться лиш орендар”, – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Доля аптеки в центрі Тернополя: протистояння триває (Відео)

Влада міста пояснила, що зміниться орендар приміщення, а за оренду місто отримуватиме значно більше грошей.

“Комунальне підприємство Тернопільської обласної ради «Тернопільська обласна аптека №78», що до цього часу розміщувалося там, платило не орендну плату, а здійснювало платежі за фактичне користування майном. В середньому ця сума складала 33 000 грн. на місяць, яку вони сплачували до середини вересня 2018 року. А уже  з середини вересня і до сьогоднішнього дня новий орендар приміщення сплачує в середньому 115 000 грн. щомісяця, при цьому не здійснюючи підприємницької діяльності. Тобто бюджет міста від надходжень нового орендаря додатково отримує понад 81 000 грн. щомісяця.  Також новий орендар зобов’язався офіційно працевлаштувати усіх працівників аптеки №78 на нових робочих місцях”, – заявили в міській раді.

Влада Тернополя нагадала, що договір обласної аптеки закінчився ще 31.12.2016 року.  Оскільки обласна аптека не звільняла приміщення своєчасно, ситуація вирішувалася у судовому порядку і Господарський суд зобов’язав обласну аптеку звільнити приміщення.

“До того ж, у Тернополі окрім аптеки №78, функціонує ще 17 аптек, які працюють за програмою “Доступні ліки”, ще три, які здійснюють відпуск наркотичних сильнодіючих лікарських засобів та шість аптек, які забезпечують пацієнтів інсуліном”, – повідомили в міськраді.