Апеляційний суд виніс рішення щодо Рубана (Відео)

ф1Запобіжний захід у вигляді арешту на 60 діб апеляційний суд залишив без змін – Володимир Рубан і далі буде за ґратами.

Захист Рубана просив в апеляції домашнього арешту.

Читайте також: Голова СБУ Василь Грицак на брифінгу: Рубан планував терористичні акти в центрі Києва, де мало бути море крові (Відео)

На суд прийшла і нардеп Надія Савченко, яка готова була взяти підозрюваного на поруки і також висловилась у суді за те, щоб очільник “Офіцерського корпусу” чекав розгляду справи по суті не в СІЗО.

Читайте також: Справа Володимира Рубана: з’явився ще один фігурант справи, який заявляє, що про справу і не знав нічого (Відео)

Відео – 112 Україна.

Читайте також: Особисто давала вказівки, як вчинити теракт у ВР — Луценко обіціяє подання на зняття недоторканності з Савченко вже сьогодні (Відео)

Прокуратура ж заявила, що Володимиру Рубану оголошено про підозру за кількома статтями ККУ. Серед звинувачень - про підготовку до повалення державної влади, про підготовку теракту, сприяння терористичній організації ДНР, незаконне поводження зі зброєю.

Читайте також: Терорист Безлер розповів, як окупанти Донбасу «спалились» на торгівлі зброєю через операцію українських спецслужб

Суд же, залишив запобіжний захід без змін, підкресливши, що це рішення оскарженню не підлягає.

Відео - 112 Україна.