Апеляція Марківа: виявлена в суді обставина може кардинально змінити вирок (Відео)

Апеляційний суд в Мілані відправив на експертизу доказ у справі, на підставі якого ветерана АТО Віталія Марківа італійський суд першої інстанції засудив на 24 роки за начето вбивство на Донбасі в 2014-му італійського фотографа Андреа Рокеллі.

Як повідомляє ТСН із зали італійського суду, йдеться про запис розмови, у якій Марків начебто зізнався своєму співкамернику, що застрелив Рокеллі. Апеляційний суд поставив під сумнів переклад цієї розмови і цей переклад направив на експертизу.

Читайте також: На 7 років більше за вимогу прокуратури: рішення суду Італії щодо Віталія Марківа Україна оскаржить (Відео)

Як повідомила матір Віталія Марківа, її син не міг нікому зізнатись у вбивстві Рокеллі, бо не робив цього і вся справа – у неякісному перекладі. Віталій Марків на засіданні апеляційного суду вчергове заявив, що не визнає себе винним у вбивстві Рокеллі.

Читайте також: Справа бійця АТО Марківа: як направді на Донбасі загинув італійський фотограф. Розслідування (Відео)

“Тепер експертизу проведуть ще раз, спираючись на загальний контекст розмови”, – сказав адвокат Марківа.

Читайте також: Марків не міг убити Роккеллі: з’явились нові докази (Відео)

Результат експертизи, дані якої можуть кардинально змінити вирок екс-нацгвардійцю Віталію Марківу, має бути готовим до 15 жовтня. На цю дату призначене чергове засідання апеляційного суду в справі Марківа.

Читайте також: З’явились перші дані з суду в апеляції Марківа: поголив голову і тримається по-бойовому (Відео)

Більше подробиць – у сюжеті ТСН.