Антитерористична операція набуває формату військових дій – Інформаційний Опір

indexЗагибель українських солдатів змусила керівництво активізувати дії в рамках антитерористичної операції. Про це на прес-конференції повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.

“Загибеллю десантників 25-ї бригади викликала дуже великий резонанс та змусила керівництво силовиків зробити певні висновки. Це вплинуло на рішучість керівництва країни, що вилилось у активні дії з блокування і нейтралізації груп терористів”, — зазначив Д.Тимчук.

За його словами, тактика дій силовиків має бути простою.

“Треба локалізувати терористів і не давати їм можливості пересуватися по регіону, а згодом і нейтралізувати бойовиків. Проте наразі операція все більше набуває формату військових дій. Але участь мирних жителів через російську пропаганду ускладнює проведення операції”, — зазначив Тимчук.

Разом із тим експерт не вірить інформації про нібито численні жертви серед мирного населення.

“Не можна сказати, що таких жертв не було, але певної інформації у мене не має. У терористів є своя певна інформаційна політика. Вона полягає у тому, що терористи ретельно приховують свої втрати і роздувають фантастичним чином втрати серед силовиків. Що стосується втрат серед мирного населення, я думаю, якби вони мали місце, то сепаратисти за підтримки російських ЗМІ роздували б цю тему з фактами, поки що ми цих фактів не бачимо”, — зазначив Д.Тимчук.

Нагадаємо, раніше Д.Тимчук повідомляв, що в районі населеного пункту Староварварівка в 30 км від Краматорська починається фінальний етап операції українських силовиків проти проросійських терористів.

УНН