Кабмін продовжив карантин в Україні через коронавірус (Відео)

карантин-маска в руках на просвітДія обмежувальних заходів через поширення коронавірусу в Україні продовжена до 11 травня.

Таке рішення прийняв сьогодні на своєму засіданні Кабінет міністрів України.

В ході засідання Уряд вніс зміни в свою попередню постанову, яка регламентує обмеження, пов’язані з недопущенням розповсюдження коронавірусу в Україні.

Зокрема, сьогодні за пропозицією глави МОЗу Кабмін вирішив зняти омеження на проїзд у громадському транспорті для осіб, які є донорами крові.

Також від обов’язкового медогляду тимчасово звільнили працівників, які не можуть пройти цей огляд у час карантину.

Крім того, Кабінет міністрів на час карантину встановив державне регулювання цін шляхом їх декларування на 10 продовальчих товарів і 20 засобів індивідуального захисту, а також на лікарські засоби і понад 10 видів антисептиків.

Читайте також: Режим надзвичайної ситуації запроваджений в усій Україні: Кабмін на місяць посилив обмеження (Відео, Графіка)

Як повідомив на засіданні Кабміну глава Уряду Денис Шмигаль, якщо 12 травня в Україні не буде різкого зростання захворюваності на коронавірус, після цієї дати карантин в країні зможуть послабити, зокрема, почати відкривати для відвідування парки та частково відновлювати роботу громадського транспорту.

Читайте також: Із 6 квітня заборонено: через загрозу Covid-19 Уряд України запровадив нові обмеження — Прем’єр звернувся до народу (Графіка, Відео)

Які зміни запровадив Уряд на своєму сьогоднішньому засіданні з продовження карантину, пояснив після засідання Кабміну міністр охорони здоров’я України Максим Степанов. Більше подробиць – у повній версії зхасідання Кабміну та брифінгу глави МОЗу Максима Степанова у відео 5 каналу.