Танкіст “другої армії світу” у суді розповів, як ховався в сараї від української бабусі після розстрілу багатоповерхівки Чернігова (Відео)

За танковий постріл прямою наводкою по квартирі житлової багатоповерхівки в Чернігові 26 лютого танкіст армії РФ Михайло Куліков має відбути за ґратами в Україні 10 років та відшкодувати понад 26 тисяч гривень.

Такий вирок російському військовому 8 серпня виніс український суд, повідомляє “Суспільне“.

Сам підсудний свою провину визнав. Куліков пояснив, що з танка по житловій багатоповерхівці вдарив за наказом свого командира. Відразу після цього пострілу танк російських окупантів потрапив під ураження українського танка і танкісти РФ втекли ховатись у сараї в приватному секторі Чернігова.

"Кілька годин там сиділи. Бабуся заходила курей годувати, нас не бачила", - зізнався у переховуванні в курятнику "бравий" солдат "другої армії світу". 

За кілька годин Куліков і командир, який давав наказ стріляти по мирній українській житловій багатоповерхівці Чернігова, опинились у полоні ЗСУ.

"Прошу вибачення в жителів України, що так вторглись сюди", - заявив в українському суді танкіст армії РФ Михайло Куліков.

Більше подробиць - у відео "Суспільного".