ЦВК вирішила не реєструвати кандидатом у народні депутати жодного представника партії Саакашвілі

Міхеіл Саакашвілі. Фото - Радіо Свобода
Міхеіл Саакашвілі. Фото – Радіо Свобода

Центральна виборча комісія не зареєструвала кандидатами в народні депутати України список партії “Рух нових сил” на чолі з Міхеілом Саакашвілі та висуванців від цієї партії в мажоритарних округах.

Таке рішення про відмову в реєстрації Центральна виборча комісія прийняла 23 червня.

“Розглянувши відповідні документи, ЦВК відмовила у реєстрації кандидатів, включених до виборчого списку “Руху Нових Сил”  у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі та кандидатів, висунутих в одномандатних виборчих округах”, – йдеться у повідомленні Центральної виборчої комісії.

У ЦВК таке своє рішення пояснили тим, що політична сила, відповідно до поданих нею документів, кандидатів висунула ще до того, як Президент України підписав Указ про оголошення дострокових парламентських виборів, а ЦВК оголосила про старт виборчої кампанії.

"Відтак, розгляд 8 травня на засіданні політради партії "РНС" питань, пов’язаних з участю партії у позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року, не міг бути здійснений", - заявили у Центрвиборчкомі.

Читайте також: Саакашвілі 5 років жив в Україні: суд прийняв рішення, яке дозволить екс-президенту Грузії балотуватись у ВР (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», 21 червня Печерський райсуд Києва за поданням Саакашвілі підтвердив, що експрезидент Грузії 5 років безперервно жив в Україні, чого вимагає для права балотуватись закон України про вибори.