Андрій Макаревич із прапором України і тисячі інших учасників мітингу в Москві (Фото)

Фото - з сайту УНІАН
Фото - з сайту УНІАН

Зосереджений лідер «Машини часу» Андрій Макаревич під синьо-жовтим стягом України у колоні тисяч москвичів, які протестують проти політики Володимира Путіна і введення військ Росії у Крим – це здається фантастичним, однак це - факт.

У Москві кілька тисяч росіян взяли участь у «Марші миру» проти введення російських військ в Україну. Як передає УНІАН, маршрут ходи такий: Страсний бульвар - Петровський бульвар - Різдвяний бульвар — Стрітенський бульвар, а завершення - мітинг на проспекті Сахарова.

Макаревич
Фото - з соціальних мереж

Акція узгоджена з мерією Москви і передбачає участь до 50 тисяч осіб.

Учасники маршу тримають державні прапори України, Росії, а також деяких російських громадських об`єднань і партій.

У більшості на одязі - стрічки у кольорах національного прапора України. Також можна побачити плакати: «Путіна під суд!», «Путін! Не розпалюй громадянську війну в Україні», «Страшно жити у цій країні», «Україна, пробач нас». Перед колоною розтягнуто великий банер, на якому написано: «За Росію і Україну без Путіна».

Фото з сайту УНІАН
Фото з сайту УНІАН

Учасники акції скандують: «Банду геть!», «Ні війні», «Україна, ми з тобою», «Муаммар Каддафі — Путін».

На маршруті проведення акції посилено заходи безпеки. Пройти на марш і мітинг можна тільки після відповідної перевірки металодетекторами.

У цей самий час в Москві - хода, організована провладним рухом «Сутність часу», який має намір висловити «свою громадянську позицію на підтримку російськомовного населення України».