Андрій Богдан таки іде у відставку – ЗМІ

Глава Офісу Президента України Андрій Богдан. Фото — Getty Images/Global Images Ukraine
Глава Офісу Президента України Андрій Богдан. Фото — Getty Images/Global Images Ukraine

Глава Офісу Президента України Андрій Богдан подав заяву на своє звільнення з посади.

Як повідомляє “Українська правда“, цю інформацію виданню підтвердили пів десятка різних джерел в Уряді України та в Офісі Президента України.

За їх даними, Андрій Богдан 10 лютого вже навіть говорив про свою відставку з Володимиром Зеленським, а також говорив про це зі своїми заступниками.

Офіційного підтвердження подання Андрієм Богданом заяви на звільнення поки немає.

Читайте також: Заява на відставку Богдана: в Офісі Президента відреагували (Документ, Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна»,  на початку серпня 2029 року вже була гучна новина про те, що Андрій Богдан звільняється. Тоді ЗМІ публікували навіть фото заяви Богдана пр овідставку.

В Офісі Президента України тоді відставку спростували, заявивши, що подібні заяви писали при призначенні на посади всі члени команди Володимира Зеленського, однак підстав дял звільнення Богдана немає.

Читайте також: «Почекай, пан Богдан, я відповім», — Зеленський розставив крапки над «і» щодо заяви на відставку глави свого Офісу (Відео)

Останні кілька місців Андрій Богдан зник з публічної політики, перестав брати участь в ефірах українських телеканалів, а також його вже не видно поруч з Володимиром Зеленським під час поїздок Президента Україин в регіони.