Пандемія коронавірусу: фахівці у Великобританії зробили прогноз про тривалість

коронавірус пробірки в руціЕпідемя Covid-19 триватиме ще рік – такий прогноз зробили відповідні служби у Великобританії.

Про це з посиланням на секретну доповідь для британських посадовців Міністерства охорони здоров’я пише The Guardian, повідомляє “Європейська правда“.

“Це перший документ, в якому керівники охорони здоров’я, що займаються цим вірусом, визнали, що очікують його поширення ще 12 місяців, що призведе до величезного додаткового навантаження на і без того перевантажену NHS”, – йдеться в статті.

Як ідеться в доповіді, у результаті епідемії Covid-19, прогнозують фахівці, коронавірусом буде інфіковано близько 80% населення Великобританії.

“Очікується, що до 80% населення буде інфіковано Covid-19 протягом наступних 12 місяців, і до 15% (7,9 млн осіб) може знадобитися госпіталізація”, – йдеться в документі.

Професор Кріс Вітт, головний медичний радник уряду, раніше охарактеризував цю цифру як найгірший сценарій і припустив, що реальне число виявиться меншим. Проте звіт прояснює, що чотирьох з п’яти громадян “очікує” зараження вірусом.

Документ був складений групою із забезпечення готовності і реагування в надзвичайних ситуаціях і схвалений як достовірний доктором Сьюзан Хопкінс, провідною посадовою особою, що займається спалахом у Британії. Він був переданий керівникам лікарень і старшим лікарям в Національній службі охорони здоров’я.

Читайте також: ВООЗ оголосила пандемію у зв’язку з коронавірусом: «Це криза, яка торкнеться кожного сектора»

Як повідомляла раніше ІА “7 Днів-Україна”, ВООЗ оголосила про початок пандемії коронавірусу 11 березня цього року.