Анатолій Маярковський – уже не перший заступник міністра фінансів України

Маярковський АнатолійКабінет міністрів України звільнив з посади першого заступника міністра фінансів Анатолія Мярковського. Відповідне розпорядження № 912-р від 6 жовтня 2014 р., яке сьогодні, 8 жовтня, підписав прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, оприлюднено на сайті уряду.

“Звільнити Мярковського Анатолія Івановича з посади першого заступника міністра фінансів України за власним бажанням”, – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що Кабмін на сьогоднішньому засіданні призначив колишнього в. о. міністра фінансів (2009-2010) Ігоря Уманського першим заступником міністра фінансів. Нагадаємо, Анатолій Мярковський є підозрюваним у справі про розтрату державних коштів. Прокуратура підозрює, що колишній міністр фінансів Юрій Колобов спільно з іншими чиновниками, серед яких і Мярковський, в порушення умов проведення конкурсу з продажу пакета акцій ВАТ “Укртелеком” організували підготовку законопроекту про внесення змін до держбюджету України, який скерували в Кабінет міністрів України. Це призвело до виділення 220 млн грн на придбання за рахунок держави телекомунікаційного обладнання для створення телекомунікаційної мережі спеціального призначення.