“Амністія мусить бути загальною”, – повна версія скандального виступу Фокіна на засіданні Комітету ВР (Відео)

Перший заступник глави української делегації на переговорах у Мінську Вітольд Фокін досі не вважає конфлікт на Донбасі військовою агресією Росії проти України.

Про це Фокін заявив 29 вересня на засіданні профільного комітету Верховної ради України, куди його запросили пояснити раніші висловлювання про необхідність амністії для бойовиків на Донбасі.

Відео повного виступу Вітольда Фокіна на засіданні комітету опублікувала на своїй сторінці у Фейсбук народний депутат Соломія Бобровська.

Під час засідання Вітольд Фокін підтвердив свою раніше озвучену думку про необхідність амністії для окупантів Донбасу. 

“Амністія мусить бути загальною, … бо вона деморалізує противника”, – заявив Фокін.

Також перший заступник глави української делегації у Тристоронній контактній групі заявив, що не вважає конфлікт на Донбасі військовою агресією Росії.

“Щодо війни. Я не політик і зробити якесь визначення цього я не можу, бо жодного підтвердження того, що там ведеться війна між Україною та Росією, поки що я не бачу”, – сказав Фокін.

За підсумками засідання Комітет ВР звернувся до Президента Україні з рекомендацією вивести Вітольда Фокіна зі складу української делегації у Тристоронній контактній групі з мирног оврегулювання ситуації на Донбасі.