Замість ліквідованої Військової прокуратури Рябошапка створив новий орган

ф1У Генпрокуратурі України буде створений департамент, який наглядатиме за злочинами, скоєними під час військового конфлікту, а також злочинами на тимчасово окупованій території України.

Як повідомляє сайт ГПУ, відповідний наказ про створення такого Департаменту 21 жовтян підписав Генпрокурор України Руслан Рябошапка.

“21 жовтня 2019 року Генеральний прокурор Руслан Рябошапка підписав наказ про створення в Генеральній прокуратурі України Департаменту нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту. До департаменту входитимуть два управління (по два відділи в кожному управлінні). Діяльність департаменту буде зосереджена на здійсненні нагляду щодо розслідування злочинів, вчинених на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим і міста Севастополя, на тимчасово окупованих районах Донецької і Луганської областей та в умовах збройного конфлікту”, – сказано в повідомленні.

Читайте також: Справи Майдану: Рябошапка ліквідував спеціальне управління з їх розслідування і створив новий відділ

Раніше ГПУ повідомляла про створення нового Департаменту, який буде розслідувати розстріл Небесної сотні та інші злочини проти Майдану і Революції Гідності.

Читайте також: Військової прокуратури в Україні більше немає — Рада прийняла закон про реформу ГПУ (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», Військова прокуратура в Україні ліквідована, відповідно до прийнятого ВР закону про реформу ГПУ.

Читайте також: ГПУ перестає існувати: Президент підписав закон про реформу органу