Американці узялися за спалювання кросівок, футболок від Nike

6524_7465374657Консервативні мешканці США бойкотують відомий бренд за участь у рекламній кампанії скандального футболіста.

Афроамериканський футболіст Колін Капернік, повідомляє «Громадське», став новим обличчям Nike. У США два роки тому він став відомий тим, що під час виконання гімну перед початком гри став на коліно. У Сполучених Штатах Америки у цей час годиться стояти.

Так футболіст висловив свій протест проти вбивства темношкірих американців поліцейськими.

Консервативно налаштовані американці, а також прихильники президента Дональда Трампа різко відреагували на такий вчинок.

На рік Капернік «випав» з інформаційного простору країни. Його не брали у жодну команду, не продовжили підписаний контракт. Футболіст подав до суду.

Після того, як Nike зробив Каперінка своїм новим обличчям, американці розпалилися. По країні прокотився флешмоб Just Burn It (на противагу Nik-івському Just Do It): люди почали масово спалювати продукцію фірми: кросівки, футболки та інший одяг.

Натомість прихильники футболіста вирішили протиставити цій хвилі власний флешмоб: у соцмережах вони взялися виставляти фото і відео з одяганням продукції бренду.