Американські військові відповіли російським ЗМІ (Відео)

6ea2947aa40034e8c112c6eaad9f1a94Військово-морські сили США опублікували відео, для того, щоб спростувати неправдиві повідомлення у російських ЗМІ. На відео російський військовий літак Су-24 пролітає поблизу американського есмінця «Росс» в Чорному морі. Пише сайт “Крим.Реалії”.

На відео показано, як літак наближається здалеку і потім швидко пролітає повз американський корабель.

«Росс» перебував у міжнародних водах у 40 кілометрах від узбережжя Криму, коли повз нього пролетіли шість російських бомбардувальників Су-24.

Представник Пентагону повідомив, що російські літаки не несли озброєння, і в самому обльоті не було нічого незвичайного.

Російські ЗМІ подали інформацію зовсім інакше. За їх версією, літаки змусили корабель змінити курс і відійти в сторону від берегів. Однак у ВМС США заявили, що «Росс» не змінював курс і продовжував виконувати свою місію, перебуваючи у відкритому морі.

Наразі реакції російської сторони на це відео ще немає.

Нагадаємо, Есмінець «Росс» перебуває в акваторії Чорного моря з 23 травня. Командир есмінця Тед Горман заявив тоді, що його екіпаж буде працювати в тісній співпраці з союзниками і партнерами, щоб зміцнити морську безпеку, а також забезпечити мир і стабільність у регіоні.