Американські інвестори планують вкладати кошти у Тернопільщину (Фото)

P1010070-n

Про можливі шляхи співпраці Тернопільщини з американськими інвесторами йшлося під час зустрічі в обласній адміністрації.

Читайте також. Запровадження євростандартів і правил – це інвестиція в майбутнє, – економіст (Фото)

Перший заступник голови Тернопільської ОДА Іван Крисак розмовляв з представниками США – президентом компанії «Лоун стар» Густіном Грегорі Франсісом, представником Державного департаменту США Олександром Фергюсоном, директором з міжнародної співпраці компанії «Лоун Стар» Анхелем Родрігесом Алонсо і представниками компанії в Україні.

Про це повідомив сайт ОДА 7 червня. Відкриваючи зустріч, перший заступник очільника краю подякував за підтримку керівництва США під час революції Гідності.

– Останні події в нашій державі вкотре засвідчили, що ми сповідуємо європейські цінності, – констатував Іван Крисак. – Тепер нам важливо налагодити партнерські стосунками з іншими країнами, особливо із США. Ми відчуваємо підтримку у питаннях збереження цілісності України, цінуємо сприяння у проведенні економічних реформ, які зараз дуже потрібні.

Тернопільщина, за словами чиновника, зараз, як ніколи, потребує інвестицій в різні галузі, в першу чергу – в сільське господарство, зв’язок, будівництво тощо. Іван Крисак наголосив, що виконавча влада області максимально сприятиме всім інвесторам у вирішенні їхніх проблемних питань, починаючи з оформлення дозвільних документів заради можливості комфортно тут працювати.

У ході зустрічі обговорили можливі напрямки співпраці з компанією «Лоун стар» у галузі сільського господарства, перспективи будівництва сміттєпереробного заводу на території області, співпрацю у галузі зв’язку, новітніх технологій тощо.