У МОЗ повідомили про обставини третьої смерті від коронавірусу в Україні

ф1В Україні офіційно зареєстровано три летальних випадки від ускладнень коронавірусу. Третьою померлою від Covid-19 в Україні стала 56-річна жінка в Івано-Франківській області.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я у Фейсбук. Як ідеться в повідомленні, жінка померла через добу після того, як її до лікарні у важкому стані привезла швидка. До того хвора від госпіталізації відмовлялась.

“56-річна жінка, котра померла в Івано-Франківській обласній інфекційній лікарні, мала коронавірусну інфекцію, від госпіталізації відмовилася. Проте вже 16 березня її доставили до інфекційної лікарні у кареті “швидкої”, – повідомили у МОЗ.

"Тривалий час вона займалась самолікуванням і надто пізно звернулася до лікарів", - констатували у МОЗ.

У відомстві додали, що встановили одну особу, яка тісно контактувала з цією хворою. Це чоловік померлої, який нещодавно повернувся з-за кордону. Зараз він перебуває вдома в режимі самоізоляції.

У Мінохоронздоров'я наголосили, що при перших ознаках ГРВІ слід негайно звертатись за медичною допомогою до лікарів.

Читайте також: МОЗ повідомило про зростання кількості хворих на Covid-19 в Україні і нову смерть від коронавірусу

Як повідомляла раніше ІА "7 Днів-Україна", станом на ранок 20 березня в Україні, за даними МОЗ, зафіксовано 3 смерті інфікованих коронавірусом. Загалом в Україні підтверджено лабораторно 26 випадків коронавірусу.