Італія наближається до нового трагічного показника через смертність від коронавірусу (Таблиця)

ф1Кількість померлих від коронавірусу в Італії вже втричі перевищила показники Китаю і наближається до нового трагічного показника – перевищення смертності від Covid-19 в КНДР вчетверо.

Про це свідчать нові дані карти поширення коронавірусу від Університету імені Джона Хопкінса, який цілодобово відслідковує захворюваність на коронавірус у всіх країнах світу.

За оновленими даними мапи, кількість померлих від коронавірусу в Італії складає 11 тисяч 591 особу, тоді як у Китаї — 3 тисячі 187. Тобто смертність в Італії зараз у 3,63 раза вища, як в КНДР.

На друге місце в світі за рівнем смертності від Covid-19 вийшла Іспанія, де кількість померлих перевищила китайський показник більш як вдвічі — 8 тисяч 189 померлих.

Китай і далі залишається лідером у світі за кількістю людей, які вилікувались від коронавірусу (понад 76 тисяч). Друга за цим показником у світі — Іспанія (понад 19 тисяч). Італія за кількістю тих, хто одужав, - п'ята в світі після Німеччини та Ірану.

При цьому, як повідомляє Reuters, в Іспанії минула доба стала піковою за кількістю смертей: від ускладнень коронавірусу за добу в цій країні померли 849 людей. Це найвищий показник смертості за добу з початку епідемії Covid-19 в Іспанії.

Тим часом, за даними поширення коронавірусу Університету імені Джона Хопкінса, найбільше в світі хворих на коронавірус зараз у США, де захворюваність продовжує різко зростати. За цим показником (понад 164,5 тисячі інфікованих) Сполучені штати обігнали не те що Китай (82 тисячі), а й ІТалію, яка донедавна тривалий час була лідером у світі за кількістю інфікованих Covid-19 (понад 101 тисяча).