Активісти звільняють Чернівецьку ОДА, комунальники розбирають барикади (Відео,Фото)

indexНародна рада Чернівецької області після переговорів з владою погодилася зняти барикади перед будівлею облдержадміністрації. У своїй заяві Народна Рада повідомила, що влада пішла на поступки, передає «Молодий Буковинець».

«Сьогодні відбудеться довгоочікувана сесія обласної ради. Уже майже два тижні провладна більшість в облраді намагалася уникнути цієї сесії. На словах “дбаючи” за бюджетників, які можуть залишитися без зарплат через відсутність прийнятого бюджету, на ділі влада дбала лише за власні інтереси та амбіції. Але бюджет буде прийнятий. Нам вдалося їх переконати. Народна рада вийшла переможцем у перемовинах з кількісно сильнішими опонентами. Влада пішла на поступки, ми не залишили їй вибору», – йдеться в заяві.

«Народна рада, яка є владою буковинської громади, залишається у будівлі Будинку з левами. Більше того, Народна рада, як повноправний консультативно-дорадчий орган, отримує постійні приміщення для роботи – і ради, і її виконкому, і малу залу для засідань. Ще більше: Народна рада добилася вільного входу в приміщення облради усім громадянам. «Режимний об’єкт» знову стає доступним громаді, як і має бути. Члени Народної ради і її виконкому, депутати продовжують тут вести прийом громадян і працювати на благо краю», - заявили в опозиції.

Також, за результатами переговорів, опозиція отримує посаду першого заступника голови облради.

Взамін, на вході до ОДА розбирають барикади. Люди, що перебувають в ОДА неохоче коментують зняття барикад, але в один голос стверджують -- страшного у цьому немає нічого, через 2-3 години можуть бути нові.

 

index