Активісти у Тернополі напрацювали рішення, які планують реалізувати за 90 днів (Відео, Фото)

P7220017-nПроектна сесія платформи «Нова Країна» 22 липня зібрала в Українському домі «Перемога» представників бізнес-структур міста та громадських організацій.

Участь у ній взяв і голова Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк, повідомив сайт ОДА 23 липня.

Читайте також. Майбутнє Тернополя бачать у створенні Агенції стратегічного розвитку та облаштуванні набережної ставу (Відео)

– Авторами проектів, представлених сьогодні, є тернополяни, – каже голова громадської організації «Змінюємо Україну» Олег Мушій. – Вони спрямовували їх на розвиток нашої області в різних напрямках. На стратегічній сесії ми напрацювали рішення, які, сподіваємося, реалізуємо за 90 днів.

Більшість проектів та ідей, представлених громадськими активістами, сподобалася Олегу Сиротюку. Деякі з них, як зауважив голова Тернопільської ОДА, уже визначені як пріоритетні і будуть внесені в стратегію розвитку області на період до 2020 року, над якою розпочала роботу обладміністрація.

– Для нас дуже важливо почути нові, неординарні, конструктивні ідеї щодо розвитку області, – зазначив Олег Сиротюк. – Ми відкриті до спілкування і будемо вдячні за вашу небайдужість, креативність, співучасть у розбудові та зміцненню Тернопільщини.

До речі, побачити заявлені проекти можна на сайті – changingternopil.org.

Власне, проектна сесія стала завершальним елементом дня. Розпочалася вона представленням ГО “Змінюємо Україну” та конкретних її напрацювань з проектами розвитку міста. Тоді, представники “Нової Країни” виступили з презентацією своєї громадянської платформи. У процесі робочої сесії “Нове місто” 30 учасників поділили на 4 групи, які проектували свою візію майбутнього Тернополя у таких секторах: бізнес, громадська активність, самоврядування і приватне життя. Визначену візію незабаром оцифрують і представлять владі. Також у найближчі дні сформують осередок “Нової Країни” в Тернополі.

Довідково. «Нова Країна» – це загальноукраїнський проект, над яким працює близько 2 тисяч експертів не лише з України: асоціація випускників Гарварду, асоціація випускників українських бізнес-шкіл, Несторівська група, асоціація міжнародних консультантів.

Тарас Козак
Софія Челінгарова
Андрій Крак