Активісти помилилися — у Пишках на Хмельниччині демонтували не останній в області пам’ятник Леніну (Фото)

Зображення Леніна на будинку культури села Княжполя Кам’янець-Подільського району на Хмельниччині.

Про те, що у селі Пишках на Старосинявщині Хмельницької області демонтували останній в області пам’ятник Леніну, повідомив у Фейсбуці проєкт «Декомунізація. Україна». 

Ось що розповіли 7 червня: «Цими днями було проведено демонтаж пам’ятника Леніну у селі Пишки Старосинявської ОТГ Хмельницької області. Плануємо цьогоріч повністю зачистити Україну від пам’ятників Леніну».

Пам’ятник Леніну у селі Пишках Старосинявської ОТГ, який демонтували.

Але вже наступного дня проєкт визнав, що це не останній в краї пам’ятник вождеві революції. «Ще мінус Ленін на Хмельниччині! — написали реалізатори проєкту. — Цього разу було демонтовано макет ордена Леніна у селі Слобідка-Рахнівська. На трасі між Хмельницьким і Кам'янець-Подільським».

Макет ордена Леніна у селі Слобідка-Рахнівська на трасі між Хмельницьким і Кам'янець-Подільським.

Як повідомили, на нього випадково натрапили під час подорожі Поділлям. Також демонтували макет ордену із серпом та молотом у центрі сусіднього села Міцівці.

А ще через кілька годин у Фейсбук повідомили наступну інформацію: «Ми знайшли ще одне зображення Леніна на Хмельниччині. Воно розташоване на будинку культури села Княжпіль Кам'янець-Подільського району. Вже надіслали звернення з вимогою його демонтувати».