
Перша партія вакцин проти Covid-19 “CoronaVac” від китайського виробника уже летить в Україну.
Про відправку вакцини повідомило сьогодні Посольство України у Китаї.
Як ідеться в повідомленні, це перша партія з замовлених Україною в китайської компанії “Sinovac Biotech” 1 мільйона 915 тисяч доз вакцини від Covid-19.
"Завдяки наполегливим зусиллям Посольства 25 березня в Україну було відправлено першу партію із замовлених Україною 1,915 млн. вакцин проти Covid-19 "CoronaVac" виробництва китайської компанії Sinovac Biotech", - йдеться в повідомленні Посольства України у Китаї.
Читайте також: Виробник заявляє, що остаточна ефективність китайської вакцини CoronaVac становить 83,5%
Скільки саме доз цієї вакцини зараз летить в Україну, у Посольстві не уточнили. Українські дипломати опубліковали фото упаковок вакцини "CoronaVac" і контейнера, в якому вакцину відправили з Китаю до України.
Читайте також: Україна дозволила до застосування на своїй території третю вакцину від Covid-19 (Відео)
Нагадаємо, що вакцину "CoronaVac" для використання на своїй території Україна дозволила ще 10 березня.
