Акція “прикрути” може стати в Україні постійною (Відео)

Фото - Громадське
Фото – Громадське

Як тільки запрацює на практиці монетизація субсидій, українці почнуть реально економити на опаленні, зменшуючи витрати газу і втрати тепла, бо це стане вигідно.

У перші дні березня через демарш російського “Газпрому” і відмову подавати газ Україні всупереч рішенням Стокгольмського арбітражу влада України попросила громадян прикрутити газ і на градус зменшити опалення у батареях. За добу українці, відгукнувшись за акцію “прикрути” зекономили 25 мільйонів кубометрів газу на 175 млн грн і при цьому не те що не змерзли у люті морози, а практично не помітили зниження температури в оселях.

Читайте також: Вдома у Порошенка стане холодніше — Президент України приєднався до акції #Прикрути

То чому ж українці не економлять так на опаленні постійно?

Фахівці кажуть, що допоки в Україні діятиме така система субсидій, як зараз, економити ніхто не буде -  все одно субсидіями держава компенсує відчинені кватирки.

Натомість коли субсидії українці отримуватимуть на руки, їм стане вигідно зекономлені гроші скерувати на заощадження тепла та енергоефективність.

Читайте також: Проти Путіна повстала вся Україна: обсяги газу, який у люті морози зекономили українці, вражають (Документ)

Подробиці, як акція"прикрути" може стати в Україні постійною і економити гроші як українців, так і держави, - у сюжеті Факти ICTV.