Акція “євробляхерів” зійшла нанівець сама собою (Відео)

ф1Власники машин на “євробляхах” розблоковують кордони України, через які не пропускали транспорт від неділі.

За повідомленням Держприкордонслужби України,  сьогодні на 9-ту ранку всі пункти пропуску, крім двох на кордоні України зі Словаччиною, працювали уже в штатному режимі.

“Під’їзні шляхи до двох пунктів пропуску – «Малий Березний» та «Ужгород», що на кордоні зі Словаччиною, залишаються заблокованими на ранок 28 листопада. На цей момент рух транспортних засобів на цьому напрямку залишається ускладненим.

На всіх інших напрямках рух через державний кордон нормалізовано та здійснюються заходи прикордонного контролю й пропуску через державний кордон учасників міжнародного руху”, – йдеться в повідомленні прикордонників.

Читайте також: ВР легалізувала «євробляхи»: нові ставки акцизу (Формула розрахунку, Відео)

Пункти пропуску до Польщі учасники акції протесту розблокували ще вчора.

Читайте також: Перший пішов: в Україні розмитнено першу машину на «євробляхах»

За блокування пунктів пропуску на західному кордоні України правоохоронці порушили 5 кримінальних проваджень. Це, а також військово-політична ситуація в Україні через події в Керченській протоці і запровадження воєнного стану, вочевидь, і остудили запал “євробляхерів” до протесту.

Читайте також: Загроза повномасштабної війни з Росією: Порошенко пояснив причини і наслідки введення воєнного стану в Україні (Відео)