“Акція безстрокова”, – “Автомайдан” пояснив, чому палить шини під АП. Поліція веде дослідчу перевірку (Відео)

горять шини під Кабміном-5 козирно“Автомайданівці стерджують, що під Адміністрацією президента вони надовго ізакликають підвозити шини і приєднуватись до акції протесту. У ГУ Нацполіції в Києві кажуть, що активісти заважають гасити шини і факт порушення громадського поряду вже зафіксований у Єдиному реєстрі.

“Нам увірвався терпець”, – так пояснив початок безстрокової акції один із керівників “Автомайдану” Сергій Коба.

Він заявив, що впродовж останніх двох років у правоохоронній системі України нічого не змінилося, відтак автомайданівці написали Президенту цілого листа з вимогами, головні з яких в ефірі 112 Україна озвучив Коба: “Ми приїхали з головними вимогами: звільнення всіх сепаратистів, які призначаються на посадах по областях – прокурорів, начальників поліції. Вимагаємо розслідування діяльності Шевцова, який керував поліцією Вінницької області, його відпустили, він незрозуміло де, ті люди, які його відпустили – не покарані. Ми потребуємо пояснень, чому так відбувається. Ще одна вимога: звільнення і перегляд всіх справ, за якими сидять наші патріоти. Вимагаємо, щоб справи були переглянуті і цих патріотів випустили”.

Правоохоронці стверджують, що під АП лише охороняють громадський порядок. Там є Нацгвардія і Нацполіція.

В ГУ Нацполіції у Києві повідомили, що на місці події працює слідчо-оперативна група Печерського управління поліції – проводять перевірку за фактом підпалу шин під АП.

“Сьогодні, відповідно до запланованих масових заходів, столичні правоохоронці і військовослужбовці забезпечували охорону громадського порядку біля Адміністрації президента України. Приблизно о 13-й годині активісти почали палити автомобільні шини, при цьому заважали їх загасити”, – йдеться в повідомленні поліції.

“Відомості про цей факт внесені до Журналу єдиного обліку заяв і повідомлень УП. Після проведення дослідчої перевірки цій події буде надана правова оцінка”. – додалі в поліції Києва.