Акція протесту у Хмельницькому: представники трьох районів вимагають скасувати рішення про їх об’єднання

фото: Суспільне

Представники зі Славутського, Городоцького та Ярмолинецького районів уже вдруге зібралися на акцію протесту в Хмельницькому. Провели її активісти на Майдані Незалежності, що в обласному центрі. Мешканці цих районів вимагають скасувати рішення про їх об’єднання.

Житель Городка, голова обласного підрозділу ГО “ДОСТА Україна” Олександр Степанюк вважає, що приєднання Городоцького району до Дунаївців загрожує втратою районної лікарні, казначейства та інших установ. А також зменшенням фінансування, пише Суспільне.

Житель Славутич Василь Паразінський виступає проти приєднання до Шепетівського району, бо Славута в економічному сенсі розвинене місто, і громада хоче залишатися й надалі самодостатньою.

Учасники акції налаштовані стояти до завершення сесії Хмельницької обласної ради, яка проходить сьогодні, 24 червня. Кажуть, що вимагають аби депутати й представники виконавчої влади звернули на них увагу і врахували їхні вимоги.

Славутчанин Петро Яковчук каже, що якщо акція не змусить депутатів звернутися до Верховної Ради з відповідною вимогою, мітингарі вирушать до столиці, де організують третю за ліком акцію протесту, але біля українського парламенту.