Актори із Запоріжжя оригінально відзначили День театру (Фото)

фото: Суспільне.Запоріжжя
фото: Суспільне.Запоріжжя

Запорізькі актори відзначили День театру одиночними пікетами з дотепними постерами. Наприклда, серед них є такі: ” Лише деякі, кого мучить кашель, йдуть до лікаря. Решта йде в театр”, “Театру не позбутися, на відміну від вірусу”, “Талант вигадали некрасиві актриси”, “Досить називати нас “Вий”…”.

Зі всього видно, що актори вже скучили за глядачем, творча натура не терпить жодних обмежень. Навіть на карантині.

Тому Міжнародний день театру, який святкують сьогодні, актори відзначили по-особливому: дотепно і творчо.

Сумно зараз у залах, гримерках. Усі вони – порожні, інформує Суспільне.Запоріжжя.

У Запорізькому муніципальному театрі-лабораторії “VIE” репертуар заморозили, як і у інших закладах культури міста, які переведені в режим карантину.

Втім актори не сумують: домашні вправи, репетиції та збори онлайн, спілкування з глядачами у соцмережах – роботи, здається, навіть додалося. Міжнародний день театру, 27 березня, відзначили одиночними пікетами з дотепними постерами.

фото: Суспільне.Запоріжжя
фото: Суспільне.Запоріжжя

До карантину ставляться відповідально, тож навіть щоб зробити фото знайшли місця небагатолюдні.

За словами працівників, те що театр не працює – явище негативне, тому що припинися репетиції, відмінили усі заплановані театральні фестивалі, цілі які були поставлені на початку сезону будуть відтерміновані. Але, з’явилося багато часу для вдосконалення професійної майстерності та для нових знань.

Втім автори театру-лабораторії “VIE” глядачів все одно не лишають без уваги і замінили живі зустрічі трансляціями власних архівів.

Акторка Анастасія Примак каже, що театр це справа колективна і, можливо, цей карантин навіть ще більше об’єднає трупу.

«Ми з вами і є театр. Театр – в кожному з нас, ми його носимо в собі кожного дня, тут простою немає, життя кипить, не зважаючи ні на що”, – каже вона.