Частина областей України запроваджує особливий режим через Covid-19 (Відео)

ф1Упродовж вихідних до ранку понеділка ряд областей України запроваджує особливий режим, щоб запобігти подальшому поширенню коронавірусу.

Так, у Чернівецькій області, де за добу 9 квітня лабораторно виявили 76 нових випадків Covid-19, обласна влада повідомила про запровадження особливого режиму з 13 години 11 квітня до 6 ранку 13 квітня.

У цей час в області будуть зачинені всі крамниці, включно з продуктовими, а також АЗС. На заправках області до понеділка заправлятимуть пальним лише автомобілі екстрених служб – швидкої допомоги, рятувальників, поліції, повідомив у своєму зверненні голова Чернівецької ОДА.

Мешканців же населених пунктів Буковини, яка є лідером в Україні за кількістю хворих на коронавірус, влада закликає взагалі не виходити з помешкань упродовж найближчих вихідних.

Читайте також: У трьох регіонах України кількість хворих на коронавірус становить 250 осіб і більше (Мапа)

Такі ж заходи для запобігання поширенню коронавірусної інфекції запроваджує на найближчі вихідні й Львівщина та Київська область.

“Інакше є ризик продовження карантину до осені”, – заявили в Київській ОДА.

Читайте також: Великдень без людей у церкві: духовенство і МВС домовились про заходи безпеки через поширення коронавірусу (Відео)

Більше подробиць про запровадження особливого режиму в регіонах України на вихідні через загрозу коронавірусу – у сюжеті Факти ICTV.