Ахметов різко відповів на заяву Зеленського: “Суцільна брехня” (Відео)

Рінат Ахметов. Архівне фото з відкритих джерел

Заява Президента України про причетність Ріната Ахметова до запланованого на 1-2 грудня держперевороту в Україні не відповідає дійсності.

Про це заявив Рінат Ахметов у спеціальній заяві, опублікованій на сайті SCM.

“Інформація, оприлюднена Володимиром Зеленським, про нібито втягування мене в якийсь держпереворот, є суцільною брехнею. Мене обурює поширення цієї брехні, незалежно від того, якими мотивами керується Президент. Моя позиція була і буде однозначною – незалежна демократична та цілісна Україна з Кримом та моїм рідним Донбасом. Мої дії це підтверджують. Як громадянин України, найбільший інвестор, платник податків і роботодавець країни і далі захищатиму вільну Україну, вільну економіку, демократію та свободу слова. І зроблю все від себе залежне, аби авторитаризму та цензури в Україні не було”, – різко заявив Ахметов.

Читайте також: Зеленський заявив про план держперевороту в Україні, в якому фігурує Ахметов: є аудіозаписи (Відео)

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", під час прес-марафону 26 листопада Володимир Зеленський заявив журналістам, що українські спецслужби мають аудіозапис, в якому представники РФ обговорюють з представниками України плани зміни влади в Україні 1-2 грудня за участі Ріната Ахметова.

Більше подробиць про заяву Зеленського і реакцію Ахметова - у сюжеті "ТСН. Тиждень"