Як збірна України “резервним” складом перемогла Ірландію в дебютному матчі Ліги націй (Відео)

Циганков і Петраков радіють голу збірної України у ворота ірландців. Фото – AP/Peter Morrisonі

8 червня Україна зіграла свій перший матч турніру Ліги націй УЄФА. Збірну Ірландії, з якою збірна України раніше ніколи не грала, українським футболістам вдалося перемогти з рахунком 0:1.

Перемога тим цінніша, що на гру головний тренер “синьо-жовтих” Олександр Петраков оновив практично весь стартовий склад команди. Він дав можливість відпочити ключовим гравцям збірної після турніру за вихід на ЧС-2022 і дав можливість зіграти молодим українським футболістам.

“Ми тільки 5 червня провели дуже складний матч з Уельсом. Щоб не завдати шкоди хлопцям, аби вони не отримали якусь травму, я вирішив дати зіграти молодим виконавцям, які не грали”, – пояснив свій задум Петраков.

У "резервному" складі збірної України на матч зі збірною Ірландії вийшли 9 футболістів, які за збірну України у своїй кар'єрі провели лише по кілька матчів.

Упродовж першого тайму українська збірна атакувала, але забити не вийшло. На другий тайм Петраков провів заміну і на полі з'явився досвічений Віктор Циганков. Вже на 47-ій хвилині Циганков забив перший і переможний для збірної України гол. Хвилин за 20 кінця поєдинку збірна Ірландії значно посилила тиск і йшла в атаку, однак українські футболісти свою першу перемогу у Лізі націй відібрати не дали.

Результатом свого кадрового експерименту головний тренер збірної України за підсумками гри зі збірною Ірландії дуже задоволений.

"Я задоволений тим, що вони вийшли й зіграли. Багато хлопців дебютували на офіційному рівні. Будемо розбирати помилки, але я задоволений самовіддачею молодих хлопців, їх ставленням до гри. Задоволений результатом. Це такий позитив після того, що трапилося з Уельсом. Ми перегорнули сторінку. Не заглядаємо в минуле, а рухаємося вперед", - заявив Олександр Петраков на прес-конференції після гри.

Наступні матчі у турнірі Ліги націй УЄФА збірна України гратиме 11 і 14 червня.

Більше подробиць, як збірна України "резервним" складом перемогла Ірландію в дебютному матчі Ліги націй, - у відео телеканалу Футбол 1,2,3